Index For DTC: P0130-P0198
DTC INDEX
DTC(1) Items (CONSULT-III screen terms)
CONSULT-III GST(2) ECM(3)
P0130 0130 A/F SENSOR1 (B1)
P0131 0131 A/F SENSOR1 (B1)
P0132 0132 A/F SENSOR1 (B1)
P0137 0137 HO2S2 (B1)
P0138 0138 HO2S2 (B1)
P014C 014C A/F SENSOR1 (B1)
P014D 014D A/F SENSOR1 (B1)
P015A 015A A/F SENSOR1 (B1)